Menu
Menu

Гуцуляк Андрій Вікторович

1996

Андрій Вікторович Гуцуляк (нар. 21 лютого 1996, с. Вільховець, Тернопільська область, Україна) — український музичний продюсер, музикант, співзасновник та саунд-продюсер електронного гурту «TVORCHI».
Життєпис
Андрій Гуцуляк народився 21 лютого 1996 року в селі Вільховець, нині Мельнице-Подільської громади Чортківського району Тернопільської области України.

Закінчив Чортківський державний медичний коледж, Тернопільський національний медичний університет імені І. Я. Горбачевського.

Активний учасник наукових студентських конференцій у Тернопільському національному медичному університеті імені І. Я. Горбачевського.

Творчість
Захоплюється музикою з 2010 року.

У 2017 році спільно з Джеффрі Кенні випустив сингл «Slow» на американському музичному лейблі AIA (Artist Intelligence Agency).

У 2018 році хлопці заснували гурт «Tvorchi».

« Ми познайомилися просто на вулиці. Я підійшов до Джефрі, плеснув його по плечу та сказав: «Привіт, мене звати Андрій, я хотів би попрактикувати з тобою свою англійську мову, а заодно підівчу тебе української». А історія гурту «TVORCHI» почалася на мій день народження, коли Джефрі заспівав пісню «Happy Birthday». Таким чином я вперше почув його вокал. Згодом однієї ночі в 00:00 ми написали свій перший сингл «Slow», який вийшов у світ 2017 року. Якщо мовити про «розподіл ролей» у гурті, то я – саунд-продюсер і «відповідальний» за музику, а Джефрі – лірик-майстер, автор пісень і вокаліст. »
— Андрій Гуцуляк

На сцені «Арени Львів» Андрій та Джеффрі Кенні виступали з такими відомим виконавцями, як Тіна Кароль, Арсен Мірзоян, Melovin, Jerry Heil та гуртом «Без Обмежень».

У 2020 р. Андрій та Джеффрі Кенні потрапили до фіналу національного відбору «Євробачення 2020».

У 2022 році Андрій та Джеффрі Кенні потрапили до фіналу національного відбору «Євробачення 2023 » і зайняли 6 місце.

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World