Menu
Menu

Гінтов Павло Вадимович

1984

Гінтов Павло Вадимович (14 січня 1984, Київ) — український піаніст.
Біографія
Павло Гінтов народився 14 січня 1984 року в Києві. У віці 6 років він почав свою музичну освіту в Київській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті. У 12 років у Київській філармонії відбувся творчий дебют піаніста — разом з Київським камерним оркестром під проводом Романа Кофмана він виконав Концерт для фортепіано з оркестром № 20 Моцарта. Пізніше Павло продовжив навчання в Московській державній консерваторії, де він був студентом Льва Наумова та Даниїла Копилова.

У 2008 році він отримав ступінь магістра музичного мистецтва[en] від Мангеттенської школи музики, вчившись у професора Ніни Свєтланової[en]. У 2015 закінчив докторантуру в Мангеттенській школі музики. Має ступень доктора філософії з музики.

Павло Гінтов став прототипом Павла Гонтаря — одного з героїв роману Доржа Бату «Моцарт 2.0».

Громадська позиція

Павло Гінтов постійно бере участь в акціях протесту, які після російської анексії Криму та початку війни на сході України супроводжують виступи на Заході російських діячів культури, підтримавших дії Президента РФ Володимира Путіна в Україні, наприклад Валерія Гергієва[4], Володимира Співакова, Ганни Нетребко.

Нагороди
Грант Президента України (1998—2001)
Грант міжнародної добродійної програми «Нові Імена» (Москва, 1998)
Диплом фестивалю молодих піаністів пам'яті Генріха Нейгауза (Москва, 1998)
Грант фонду Скрябіна (Москва, 1999)
Третій приз та приз за найкраще виконання твору Чайковського на п'ятому міжнародному конкурсі молодих піаністів Володимира Крайнєва (Харків, 2000)
Диплом найкращому акомпаніатору на другому міжнародному скрипковому конкурсі імені Паганіні (Москва, 2004)
Перший приз та чотири особливих приза на першому міжнародному конкурсі «Takamatsu International Piano Competition» (Японія, 2006)
Повна стипендіальна програма та грант Манхеттенської школи музики (Нью-Йорк, 2006)
Грант Наукового товариства імені Шевченка (Нью-Йорк, 2008)
Перший приз на міжнародному фортепіанному конкурсі «Bradshaw and Buono International Piano Competition» (Нью-Йорк, 2010)

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World