Menu
Menu

Бойчук Тарас Володимирович

1957

Музикант і композитор, один із засновників та художній керівник оркестру народних інструментів у м. Вижниця Чернівецької області «Вижницькі музики».
Біографія

Народився 23 березня 1957 р. у селі Старі Кути Косівського району Івано-Франківської області. Закінчив Вижницьку середню школу імені Юрія Федьковича.
У 1976 р. закінчив Чернівецьке музичне училище по класу «баян», навчаючись на одному курсі з народним артистом України Павлом Дворським.
У 1990 р. закінчив Чернівецький державний університет імені Юрія Федьковича.
У 2000 р. видав збірку пісень «Черемоша музика іскриста» (ноти, 2000 рік, Вижниця), до якої увійшла і пісня на слова Ліни Костенко та музику автора збірки «Тут обелісків ціла рота».
Як художній керівник оркестру є лауреатом багатьох національних та міжнародних конкурсів. Бере активну участь як композитор та член журі у проведенні музичних конкурсів, зокрема мистецького проекту «Поетичний міст Вижниці», виховуючи молодь та студентів Буковини на кращих традиціях українського музичного мистецтва.
Автор музики до багатьох пісень «О краю, рідний краю», «Пісня про Вижницю» на слова Світлани Яреми, «Перевал» на слова Юрія Петричука, «Там, де ти і я» на слова Володимира Мельникова та інших.

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World