Menu
Menu

Ясинський Артем

Народився в родині музикантів у Донецьку, Україна. У віці семи років Артем почав навчатися у спеціальній музичній школі для обдарованих дітей. Свій перший концерт він дав у віці восьми років. З 2006 по 2009 рік він продовжив навчання в Донецькій музичній академії імені Прокоф'єва в класі доцента Альбіни Орищук. Закінчив навчання з відзнакою. Також він вивчав композицію в класі професора Олександра Рудянського.

У 2010 році Артем переїхав до Німеччини, де здобув диплом магістра в Бременському університеті мистецтв у класі професора Патріка О'Берна (Patrick O'Byrne). Він закінчив аспірантуру і почав викладати фортепіано та камерну музику в цьому ж навчальному закладі. Під час навчання музиканта підтримували такі фонди, як Keyboard Charitable Trust, VERE MUSIC FUND, Clavarte Foundation, Deutsche Stiftung Musikleben, Hans und Stefan Bernbeck-Stiftung та інші.

Під час навчання Артем здобув призи на багатьох значущих міжнародних конкурсах, таких як Sydney International Piano Competition (Австралія), Gina Bachauer International Artist Competition (США); Top of the World Piano Competition (Норвегія); Sendai International Music Competition (Японія), де також завоював приз глядацьких симпатій; Gian Battista Viotti Competition (Італія); Конкурс молодих піаністів пам'яті Володимира Горовиця (Україна); Theodor Leschetizky Competition; Steinway-Förderpreis (Німеччина).

У 2015 Артем став фіналістом конкурсу Honens Piano Competition (Канада) і виграв золоту медаль, а також приз глядацьких симпатій у World Piano Competition (США).

Він виступав із концертами в Німеччині та багатьох інших країнах Європи, у США, Канаді, Японії, Кіпрі, Австралії, Південній Кореї. Під час свого навчання він відвідав майстер-класи Дмитра Башкірова, Пауля Бадури-Скода, Михайла Воскресенського, Якова Касмана, а також брав участь у фестивалях, таких як Honens Festival у Калгарі; Київські музичні вечори; Раритети фортепіанної музики, Хузум, Німеччина; Музичний фестиваль Бремена; Фестиваль Падеревського в Ролі, Північна Кароліна; Гамбурзький фестиваль польської музики; Фестиваль Джини Бахауер у Солт Лейк Сіті, США, та інших фестивалях у Німеччині, Італії, Австрії.

Виступав у таких залах, як Концертна зала Вайля в Карнегі-Голі, Варшавська філармонія, Die Glocke у Бремені, Ляйсцхалле, Гамбург, Концертгаус Берлін, Джек Сінгер Холл у Калгарі, Національна філармонія України.
Артем Ясинський виступав із Cincinnati Symphony Orchestra (США); Utah Symphony (США); Calgary Philharmonic Orchestra (Канада); Koszalin Philharmonic Orchestra (Польща); Sendai Philharmonic Orchestra (Японія); Національний симфонічний оркестр України.

У травні 2015 року вийшов його перший диск на Naxos Grand Piano Label з творами польського композитора і піаніста Йосипа Гофмана (Jozef Hofmann). Цей диск приніс йому позитивні відгуки таких видань, як Gramophone, American Record Guide, Fanfair, Diapason, Radio Bremen. Його другий диск із 18 сонатами Доменіко Скарлатті вийшов 2018 року на Naxos Label.

З квітня 2015 року Артем - доцент на кафедрі спеціального фортепіано в Бременській Консерваторії (University of Arts Bremen).

X
Menu
2024 © Ukrainian Musical World
General partner:
Opera World